web

Organigram Wonderwijs Brugge

Jaarthema 2017-2018: Diversiteit !

directieteam :                                                                                                 

Michiel Gerard                                                                                             

Astrid Lenoir

secretariaat :

Astrid Van Hamme

Marie Huys

ICT-coördinator :

Chris Vervaeck

Daan Saelens

opvang :

Viviane Decock

poets-en klusteam :                                                                                     

Mientje Smellers                                                                                         

Cindy Van Waetermeulen                                                                       

Marie-Jeanne Vanhove                                                                                            

Tania Vande Wiele                                                                                     

Jeanine Kin                                                                                                     

Rony Akset

busbegeleiding :

Lucrèce Sanders

Nadia Lamyns

Birgit Dedullen

Patricia Van De Genachte

Claire De Lissnyder

Team ASSEBROEK

Team 1 :

De Regenboogklas : Kathy Vangroenweghe – Tine Heylen

De Elmers : Saskia Samyn – Dorine Vesschemoet

coach : Julie Vercammen

ondersteuner : Dorine Vesschemoet

Team 2 :

De Kameleons : Isabelle Plasman – Koen Hallaert

Het dierenrijk : Anja Flockman

De circusklas : Elke Lanckriet

coach : Lode Mespreuve

ondersteuner : Leen Strubbe-Eva Meireman

Team 3:

Studio Globo : Charlotte Moyaert

Fait Divers : Katrien Michielssens

Talentenarchipel : Tamara Zwertvagher – Hinde Kerckhove

coach : Lode Mespreuve

ondersteuner : Marleen Willaert

Team 4 :

Couleur Locale : Jos Sypré – Anja Coens

Couleur Café : Heidi Vermeersch

coach : Koen Depestel

ondersteuner : Koen Depestel

 

Vakleerkrachten :                                                                                       Paramedisch team :

L.O. : Jan Legein                                                                                          logopedie :  Julie Vercammen

CREA : Mieke De Jonghe                                                                                                  Lode Mespreuve

T.O. : Rik De Lameillieure                                                                                                Maaike Decraene

                                                                                                                                            Evi Catternan

                                                                                                                                            Anja De Lille 

                                                                                                                       kinesitherapie : Hilde Maeck

                                                                                                                                                    Tine De Jonghe

TEAM SINT-KRUIS

Team 2 :

Yang : Nancy Lamond

Yin : Hilke Lanckriet

coach : Nancy Lamond

ondersteuner : Eva Meireman

Team 3:

Fauna : Anneke Gyselinck

Flora : Agnes Dumon

coach : Sylvie Matthijs

ondersteuner : Karen Constant - Carine Houttekier

Team 4 :

Gandi : Veerle Vanden Broecke

M.L.King : Anne Minne

coach : Karin Inghels

ondersteuner : Karin Inghels

Vakleerkrachten :                                                          Paramedisch team :

L.O. : Mieke Dejonghe                                                   logopedie : Anja De Lille

CREA : Mieke De Smedt                                                                     Sylvie Matthijs

                                                                                        kinesitherapie : Lieven Taveirne